V naší poště se objevilo pěkné poděkování za péči na rehabilitačním oddělení, a to hned od dvou pacientek zároveň.
Děkujeme za pochvalu, vážíme si jí!
Vážená paní ředitelko,
rády bychom tímto vyjádřily svou vděčnost za vynikající péči, která nám byla poskytnuta během našeho pobytu na lůžkovém rehabilitačním oddělení ve dnech 30.10.-13.11.2024.
Na tomto oddělení nám byla poskytnuta nejen odborná a kvalitní zdravotní péče, ale také přátelský a lidský přístup, který nás velmi pozitivně ovlivnil.
Zvláštní poděkování bychom rády věnovaly paní Bc. Petře Gärtnerové, která se nám po celou dobu hospitalizace věnovala s mimořádnou péčí, trpělivostí a odborností. Její přístup byl nejen profesionální, ale i lidský. Díky ní jsme se vždy cítily v dobrých rukou.
Jsme velmi vděčné za všechnu pomoc a podporu a jsme rády, že jsme měly možnost být pacientky Vaší nemocnice.
Děkujeme Vám, a hlavně celému týmu rehabilitačního oddělení za všechno co pro nás pacienty děláte.
S úctou a vděčností
Marie Veselá a Marie Crlíková