Mateřská znaménka si nechal vyšetřit rekordní počet lidí

Celkem 181 zájemců si přišlo nechat prohlédnout mateřská znaménka na kožní oddělení Nemocnice Blansko v pondělí 9. května 2022. Jde o rekordní počet ve srovnání s předchozími ročníky.

Nemocnice Blansko nabízí prázdninovou dialýzu

Plánování dovolené je pro někoho samozřejmost a snadná záležitost, ovšem pro pacienty, jejichž život závisí na pravidelném absolvování dialýzy vícekrát týdně, to není zas tak jednoduché. Jejich možnosti výběru lokality pro týdenní, případně delší pobyt, jsou omezené. Aby se i oni mohli vypravit na dovolenou, Nemocnice Blansko již několikátým rokem poskytuje takzvanou prázdninovou dialýzu.

Preventivní onkologický program

Informujeme zájemce z řad veřejnosti, kteří mají zájem o komerční službu – balíček vyšetření “Preventivního onkologického programu”, že kapacita tohoto vyšetření je v současné době zcela naplněna.

Etika on run startuje v neděli 24.4.2022

Chcete podpořit dobrou věc? Ústav lékařské etiky pořádá v neděli 24.4.2022 od 9.30 do 13.30. hod. 4. ročník Etika on run, což je běh na podporu lidí s Downovým syndromem a jejich rodin.

Na kožním oddělení Nemocnice Blansko vyšetří znaménka. V pondělí 9. května bez objednání

Po dvouleté pauze způsobené koronavirovou pandemií se Nemocnice Blansko opět vrací k pořádání tzv. preventivních dnů.

Canisterapie je zpět. Na následné péči Nemocnice Blansko probíhá jednou týdně

Na oddělení následné péče Nemocnice Blansko od začátku dubna letošního roku opět dochází canisterapeutka, jejíž pejsci pomáhají s rehabilitací pacientů. Těm je tato služba poskytována zdarma.

Ambulance rehabilitace Nemocnice Blansko nabízí cvičení  jógy pro seniory

Novinkou v nabídce komerčních programů ambulance rehabilitace Nemocnice Blansko jsou letos na jaře lekce jógy pro seniory. Mají vyhrazený prostor každé pondělí od 15 do 16 hodin v tělocvičně ambulance v suterénu polikliniky.

Světový den zdraví

Vždy 7. dubna se připomíná Světový den zdraví, a to u příležitosti založení Světové zdravotnické organizace (WHO).

Інформація про надання медичної допомоги НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА БЛАНСКА для громадян України

У разі різкого погіршення самопочуття та загрози життю викликайте швидку допомогу за телефоном 155. Контакти для вирішення негострих захворювань У ДОРОСЛИХ – медична допомога, що надається нижче уведеними лікарями загальної

Vyšlo nové číslo našeho NEMOčasopisu

Rádi bychom vám představili nové vydání NEMOčasopisu nabité novinkami z Nemocnice Blansko. Přejeme příjemné počtení!  

Nemocnici Blansko navštívil ministr zdravotnictví

Do Nemocnice Blansko v pondělí 21. března 2022 zavítal ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Od 16. 3. 2022 povolujeme návštěvy u pacientů

Vedení Nemocnice Blansko od 16. 3. 2022 ruší zákaz návštěv u pacientů na lůžkových odděleních.

Informace o poskytování zdravotní péče v Blansku pro ukrajinské občany

V následujících řádcích najdete informace o tom, kam se mohou obracet ukrajinští občané na území města Blanska v případě potřeby zdravotní péče, a to jak dospělí, tak děti.

Adresář sociálních služeb

Pro snadnější orientaci rodinných příslušníků i samotných pacientů připravila Nemocnice Blansko stručný přehled informací o zdravotně-sociálních službách v nejbližším regionu.

Preventivní onkologický program může zachránit život

Nemocnice Blansko nabízí možnost preventivních prohlídek hned v několika ordinacích. Komplexní vyšetření pak nabízí preventivní onkologický program.